banner

Úvod »Zvíře v nás» Irwin Chris a Weber Bob: Tanec s černým koněm


        

Irwin Chris a Weber Bob: Tanec s černým koněm

Jak nám vnímání koní pomáhá nalézat rovnováhu, sílu a moudrost

img

 

Číslo produktu: 13
Výrobce: Rybka Publishers
běžná cena 259 Kč
naše cena bez DPH: 90 Kč
naše cena s DPH (10 %):
99 Kč

Chris Irwin, proslulý „zaříkávač koní“, českým čtenářům známý knížkou Jízda na vlně aneb Co mě naučili koně, jeden z nejúspěšnějších trenérů koní v Kanadě a Severní Americe, který si dokáže po­ radit i s těmi „nejhoršími problémovými koňmi“, popisuje ve své nejnovější knize svou náročnou cestu k po-chopení toho, co se mezi koněm a člověkem skutečně odehrává, cestu, která  jej nakonec přivedla k rozvoji metody tzv. přirozeného nerezistenčního tréninku.

Na základě více než dvaceti let práce a zkušeností autor osvětluje, jak nám vlastnosti nezbytné pro vytvoření harmonického vztahu s koňmi mohou pomoci odhalit a vyřešit hluboko zasuté psychologické problémy a zároveň maximálně rozšířit své schopnosti.

Jedinečná směs praktických rad, jak dosáhnout opravdového spojení s koňmi a porozumění principům, které nám umožní zkrotit „černého koně ve stínech uvnitř nás“.

Výjimečná kniha Tanec s černým koněm přináší zcela nový pohled na cestu osobního rozvoje, k němuž autora přivedlo fascinující spirituální spojení, které objevil mezi lidmi a koňmi. Chris Irwin nám ukazuje, jak žít št’astnější, plnější a vyrovnanější život.

Uznávaný trenér Chris Irwin (nar. roku 1942) neustále cestuje po světě a věnuje se výcviku koní i jezdců podle nenásilné a přirozené metody, kterou vyvinul v průběhu uplynulých dvou desetiletí. Pravidelně přispívá do odborných časopisů. Proslavil se mezinárodním bestsellerem Jízda na vlně aneb Co mě naučili koně. Spolu s rodinou bydlí na severozápadě kanadské Alberty. Bob Weber je novinář žijící v Ed-montonu v kanadské Albertě.

224 stran, pevná vazba, čb foto.